Květen 2012

Soutěž-Kdo je největší fanoušek Frankie Stain?

31. května 2012 v 17:45 | Elizabeth Mccain |  Ostatní
Určitě znáte Frankie Stein. Vždycky ne nějakým blogu vidím já jsem největší fanynka Frankie Stein nebo někoho jinýho. A potom ten kdo to taky píše tak mu napíše na blog že není největší fanynka ale že je to ona a tak dále. A potom z toho bude velká hádka. No a ať tu tady žádný takový hádky nebudou tak se to rovnou rozhodne. Vy co si to myslíte tak do komentíků vyplňte tohle:
1. přezdívka
2. blog
3. jestli je největší fanynka frankie z česka nebo slovenska
A potom v dalším článku v anketě rozhodnete kdo je opravdu nej fanynka Frankie. Nebo jestli o někom víte že to je tak mu tu prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím řekněte.

Spongebob časopis

30. května 2012 v 13:22 | Elizabeth Mccain |  Spongebob
Až teď jsem zjistila že se i v česku prodává spongebob časopis! Úplně náhodně jsem ho našla v BILLE a je fakt suprovej. A možná dostanu ten monster high časopis. Je v něm i dárek. No, prostě je super je tam i komix a prostě všechno. Myslím že vychází jednou měsíčně ale nejsem si jistá. Je v něm i plakát já už mám dva ale ten jeden je z německa.
Stojí 59 korun

Diplom pro Clawdeen za NEJ blog

29. května 2012 v 19:34 | Elizabeth Mccain |  Diplomy
Soutěž o nej blog už dáávno skončila. Měla jsem sem už dát diplomy ale prostě jsem neměla čas. To víte ta příšerná škola.
Gratuluju clawdeen! :
photo edited for free at www.pizap.com
Tak co líbí?

Slovo týdne 5

29. května 2012 v 19:02 | Elizabeth Mccain |  Slovo týdne
Dlouho tu už nebylo slovo týdne asi měsíc. Podle názvu slovo týdne by to mělo být každý týden ale já to tak nedodržuju. Takže dnešní slovo týdne zní: drevokocúr to je docela lehký. Když víte odpověď tak napište do komentů co to je za jazyk a jak zní to slovo v češtině. POZOR tentokrát první vyhrává.

Pozor!

28. května 2012 v 17:03 | Elizabeth Mccain
Tenhle článek (think happy day) platí pro včerejšeka jako že jsem ho udělala včera přeju hezký zbytek dne.Mrkající

Think happy day!

28. května 2012 v 16:59 | Elizabeth Mccain |  Spongebob
Dneska je think happy day! - Mysli šťatně den! takže je to 27. května já to každý rok zapomenu kdy to je tak to aspoň sem napíšu :D dneska asi nebudu psát články protože jdu na oslavu a u toho THD dávají NON - STOP spongebob celý den. Já jsem tak šťastná! Takže se dneska pokuste myslet šťastně. Znáte tu písničku jedu facebook? Mě se strašně moc líbí jestli neznáte podívejte!:

Soutěž o nej blog výherci

24. května 2012 v 20:39 | Elizabeth Mccain
Dneska je už 24. května a soutěž končí 25. května takže ještě poslední chvíle aby jste dali hlasy do ankety. Zatim vede takže 1. místo: www.panenkymonsterhigh.blog.cz
a výherci ať napíšou co chtějí na diplom a na animaci! A nedávejte prosíím hlsy do ankety a ne do komentářů přeju ještě hodně štěstí a můžete hlasovat tady: http://espongee.blog.cz/1205/soutez-o-nej-blog-ucastnici#komentare
A LAGOONA BLUE JE NEJ! KDO JE SE MNOU AŤ NAPÍŠE DO KOMENTŮ A TEN KDO NENÍ TAK AŤ NAPÍŠE KDO JE PRO NĚHO NEJ

Jsem zpět!

24. května 2012 v 20:28 | Elizabeth Mccain |  Diary
Ahoj dneska jsem se už vrátila ze školy v přírodě a bylo to fakt super!! V tuhle dobu jede hodně dětí na školu v přírodě takže asi nějaký blogy se pozastaví. Možná znáte blog www.operetta.blog.cz prej se majitelka blogu stěhovala na jiný ale už je zpět! Mě se ten blog moc líbí a je prostě super. A nepopohánějte mě s tima animacema! Zrovna jsem se vrátila a už jsou další objednávky. To neznamená že si je nesmíte objednávat ale prostě mě NEPOPOHÁNĚT! Přeju hezký zbytek dne. Mrkající

Objednané animky

15. května 2012 v 20:56 | Elizabeth Mccain |  Objednej si animaci!
Pro Klér One direction

Pro S-nim se simpsnama


Animky se ruší

15. května 2012 v 17:29 | Elizabeth Mccain |  Objednej si animaci!
Mám špatnou zprávu. Asi z toho nadpisu už víte co se děje. Už jsem vám udělala ty animky ale když je dám do toho článku a kliknu na tlačítko hned zveřejnit tak se mi ukáže buď text článku nesmí být prázdný anebo článek omezen na 400000 znaků. To mě fakt štve!!!!! A taky se omlouvám že nějak poslední dobu píšu míň článků protože tenhle čtvrtek odjíždím na školu v přírodě. Takže tu tenhle týden nebudu psát. A jenom jako Info dneska jsem šla do jednoho malýho knihkupectví a vidím tam že už je nový díl od Deníka malého poseroutky - Ponorková nemoc. A je to o tomhle: Greg Heffley má fakt problém. Školní majetek byl poškozen a on je hlavním podezřelým. Ale nejšílenější na tom je, že je nevinný. Nebo aspoň skoro. Dopadení se blíží, ale pak znenadání udeří sněhová bouře a celá rodina Heffleyů je uvězněna v domě. Greg ví, že hned jak sníh roztaje, bude muset čelit nepříjemnostem. Může ale být horší trest, než uvíznout na celé svátky bez cesty ven se svou rodinou?

MH v obchodech

13. května 2012 v 21:21 | Elizabeth Mccain |  Monster High

Tam kde bydlím (městečko který vám neřeknu :D) je jedno malé papírnictví a v tom malém nenápadném papírnictví prodávali Monster High panenky. Jdu po škole do obchodu a co jsem tam viděla? Vivalila jsem svoje oči. Byly tam: C. A. Cupid, Cleo de Nile - půlnoční párty, Ghoulia Yelps - půlnoční párty, Draculaura skull shores a Ghoulia Yelps - skull shores!!!!!!! Ale každá stála 899Kč :( a v mé kasičce mám 627Kč ale ty penízky si šetřím na Cleo de Nile school's out co si koupím v srpnu a na vánoce si budu přát Clawdeen Wolf v pyžamu s postelí. Mám to perfektně naplánované a v jednom internetovém obchode jsem viděla tu Cleo za 626Kč ale budu si ještě šetřit a bych na další rok si koupila nějakou další :D tady jsou:

Objednej si animaci!

12. května 2012 v 16:20 | Elizabeth Mccain |  Objednej si animaci!
Od dneška už vím jak se dělají animky. Jestli nějakou chcete stačí vyplnit:
1.Přezdívka
2.Co anebo koho na animku
3.kolik obrázků
Jenom tři lehký kroky a máte animku není to úžasný? Tak pa vaše espongee

Mazaní komentářů

12. května 2012 v 10:54 | Elizabeth Mccain
Ahoj lidi nevíte jak se mažou komentáře?? Už jsem psala že tu mám komantáře o nějaký daisy a nepište je sem!!!!! Včera to s tím začalo a už je to na každěm blogu a pořád každou minutu se to bjevuje všude na mobilech, blozích, facebooku no prostě všude. TAK LIDI NABOJTE SE TOHO PROTOŽE TO NĚJAKÝ BLBEC VYMYSLEL POSLAL TO JEDNOMU ČLOVĚKU A TEN TO POSLAL DVACETI LIDEM A ONI TAKY DALŠÍ DVACET LIDÍ A TAK JE TO DOKOLA.

Takže sem nepište o nějaký daisy jenom ze strachu!!!!!!!!! A ne jenom sem ale nepište to všude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KřičícíKřičícíKřičící


Nepište mi to!! GRR!!

11. května 2012 v 18:12 | Elizabeth Mccain
Ahoj nepište mi takové zprávy o nějaký daisy co umřela! Já vím je to smutný ale já je nečtu! Jenom jednou jsem to přečetla a poslala to 20 lidem tak se ostatním omlouvám. Já se prostě bojím takovích zprávách. Tak to už nedělejte. Jenom to jeden jednou poslal a teď je to úplně všude! Tak se toho nebojte vy ale já jsem prostě taková Zamračený. GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JINAK TEN BLOG ZRUŠIM!!!!

Další rekord!!!

11. května 2012 v 15:34 | Elizabeth Mccain |  Rekordy
Jupí děkuju lidičky díkujuu děky. Hádejte kolik lidí mě včera navštívilo! Nevíte? Je to přesně 76!! A to byly dokonce dva rekordy za den. Včera na toplistu bylo taky přesně 11 lidí online! Jaký byly vaše rekordy návštěvnosti a lidí online?? A u tý soutěži dávejte hlasy do ankety plsss a ne do komentářu tak ahoj!

Soutěž o NEJ blog - účastníci

10. května 2012 v 21:26 | Elizabeth Mccain |  Ostatní
Už skončilo zapisování do soutěže! Bohužel ten kdo to nestih tak aspoň příště anebo u nějaký jiný soutěži. Účastníků je přesně jedenáct jsou to různý typy blogů a doufám že se vám někteří budou líbit mě se líbí všechny. Tady jsou a můžete si prohlídnout jejich blogy. Ve třídě mi teďka moje nej kamarádky a kus třídy odjeli do anglie a už jsem ve třídě sama . . . můžu se bavit s aničkou anebo s tomášem, michalem anebo vojtou a to je vše. Účastníci:
clawdeen a rochelle (lea) www.panenkymonsterhigh.blog.cz
ronnnie (elfka) www.elfkaslife.blog.cz
draculaura a operetta www.draculara-operetta.blog.cz
energy TCS mckee (Satanica Scatta) www.daxas.blog.cz

Soutěž o NEJ blog

9. května 2012 v 19:44 | Elizabeth Mccain |  Ostatní
Takže od teď vyhlašuji soutěž o nej blog. Jestli se jí chcete přihlásit tak musíte vyplnit tohle:
1. přezdívka
2. blog
soutěž končí do 18.5. 2012 tak napište prosím do komentů. Všechny zapsaný blogy zveřejnim a zapíšu do ankety ale ten co vyhraje neznamená že má ÚPLNĚ nejlepší blog. Jenom nejlepší z těch zapsaných tak doufám že vyhrajete Mrkající
Teď tu sedím s operettou (panenka) u kompu a dívá se jak píšu :D

Zdroj!!

9. května 2012 v 18:30 | Elizabeth Mccain
Jé zapomněla jsem uvíst zdroj animace!

Zdroj: http://draculara-operetta.blog.cz/


Animace

9. května 2012 v 18:27 | Elizabeth Mccain |  Ostatní
Ahoj tuhle animku jsem dostala od operetty ale ne od mí panenky ale od majitelky blogu http://draculara-operetta.blog.cz/ řídí ho spolu s Draculaurou Dominique. Mě se ta animka hodně líbí ale nevím jak ji dát pod menuNerozhodný. Nevíte to vy?? Jestli tak prosíím napište já se v tom prostě neorentuju :) tak a tady je:
Hustý že jo?