Leden 2011

Elvis

9. ledna 2011 v 12:00 | Elena Koleva
Doufám že znáte Elvise Presley a když to nevíte tak vám můžu říct že Elvis byl králem rocku stejně jako Michael Jackson ale ten byl králem popu. V jednom  sci-fi filmu Men in black dva muži poslouchali Elvisovou písničku a ten jeden řikal škoda že Elvis je mrtvý a ten druhej řiká Elvis není mrtvý jenom se vrátil na svou domovskou planetu a Michael Jackson taky  . Víte když šel Elvis na pódium tak ty fanynky co jsou tam omdleli. Jestli chcete se podívat na jednu z jeho písniček tak klikněte sem.        http://www.youtube.com/watch?v=psGwppW6h7c Tohle je jeho originální písnička .

první video

8. ledna 2011 v 13:54 | Elena Koleva
Ahoj Vaneso viděla jsem tvou zprávu a můžu ti říct že Spongeboba dávají každý den na Nickleodonu a abych se ti přiznala sama nevím kdy prostě někdy na něho trefím.A jestli nemáš programu Nickleodon můžeš se na Spongeboba podívat ráno na nově. A jestli chceš tak ti ukážu jeden díl a doufám že ti nevadí že je to anglicky. Jmenuje se chocolate with nuts.
Tohle je jeden z nejvtipnějších dílů  klikni na tu stránku a tam se ti ten díl ukáže. 

spongebob

6. ledna 2011 v 20:00 | Elena Koleva
Když někdo uvidí Spongebob na první pohled tak říká že je to prý sýr ale to není pravda on je doopravdy mořská houba která žije v Bikini Botom. Spongebobův nejlepší přítel je hvězdice Patrik a veverka Sandy která se přistěhovala z Texasu rovnou do oceánu.Ona žije v jedný skleněný bublině ve který je vzduch a můžou tam zpívat letět ptáky.Ale když jde ven si oblíká skafandr se vzduchem.Spongebob žije v ananasu a jeho soused se jmenuje Sépiák ale Spongebob s Patrikem mu lezou hodně na nervy.V Bikini Botom je i restaurace kde tam Spongebob pracuje a dělá tam Krabí Hambáče.Jeho šéf Mr. Krab nemá nic jiného radši než peníze.Spongebob miluje svou práci a je někdy nešťastný když přijde o jednu minutu později.A prosííím zeptejte se na cokoliv já vám odpovím a někdy tam dám i nějakej díl jako ukázku
Spongebob